Galvaniz Sac Nedir ?

Galvaniz Sac Nedir ?

Galvaniz sac, metal özelliğe sahip olan ürünleri korumak için meydana getirilmiştir. Galvaniz sac, metalin çinko ile kaplanması sonucu meydana gelmektedir. Amaç metali korozyondan korumaktır. Galvaniz özellikle demirin en büyük düşmanları olan ıslaklık ve nemden demiri korumaktadır. Galvaniz bu yapısı sayesinde demirlerin paslanmasını ve tahrip olmasını önleyen bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle iş sektöründe hayati bir öneme sahiptir.

Galvaniz sac birçok sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Günlük hayatımızda kullandığımız birçok şey aslında galvaniz sac işleminden geçmektedir. Yoksa kullandığımız ürünlerin birçoğu kısa sürede paslanarak kullanılamaz hale gelirdi.

Endüstride kullanılan onlarca farklı ürün galvaniz sac sayesinde uzun yıllar sağlamlıını korumaktadır. Bu ürünler arasında vida, cıvata, somun, dirsekler, kanallar, çöp sepetleri, oturma bankları, bayrak direkleri, borular, boru yapımında kullanılan malzemeler gibi birçok malzeme bulunmaktadır.

Galvanizleme sektörün öyle büyük bir sektördür ki, endüstrinin hemen hemen her kesiminden yoğun talep görmektedir. Günlük hayatımızda karşımıza çıkan ve kullandığımuz birçok şey galvanizleme işleminden nasibini almıştır. Trafik lambaları, köprüler, sokak lambaları, direkler, bariyerler, atık ve arıtma tesisleri, binaların dış cepheleri, kağıt fabrikaları, trafolar, rüzgar tribünleri, baz istasyonları, metro, tramvay, stadyumlar, arenalar ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz birçok şey galvaniz sektöründen yardım almaktadır.

Galvaniz Sacın Özellikleri ve Faydaları

Galvaniz sac, metal bazlı ürünlerin korunmasında hayati bir önem taşımaktadır. Bu nedenle endürstri sektörünün vazgeçemediği bir üründür. Demirler kısa süre içerisinde paslanıp tahrip olduğundan galvaniz sac kullanımı kesinlikle şarttır.

Galvaniz sac ürünlerin kullanım sürümünü büyük ölçüde arttırmaktadır. Bu sebeple ki demir ürünlerde galvaniz sac kullanılması büyük bir fayda sağlamaktadır. Galvaniz sac, ıslak ve nemlilikten ötürü zarar görebilecek her alanda kullanılma özelliğie sahiptir. Binaların dış kaplamalarında özellikle kullanılmaktadır.

Galvaniz sacın fiyatları da oldukça uygundur. Zira öyle bir malzemeden söz ediyoruz ki, demirin kullanım ömrünü 50 seneye kadar çıkartmaktadır. Hem ürününüzü korurken hem de ömrünü bu kadar arttıran bir malzeme için fiyatlar aşırı derecede uygundur. Galvaniz sac demirlerin dostu olduğu kadar bütçenizin de dostu olarak öne çıkmaktadır.

Firma Olarak Misyonumuz

2008 yılında kurulan firmamız uzun yıllardır metal sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Galvaniz sac üretiminde oldukça tecrubeli olan firmamız, sizlere en iyi kaliteye sahip ürünleri en uygun fiyatlara vereceğinin güvencesini vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak üzere uyguladığımız politikamız çerçevesinde, ürünlerimize olan talep her geçen gün daha da artmaktadır.

Firma olarak misyonumuz üretim konusunda da çıtayı en yükseğe koymuştur. En iyi ve hatasız üretim politikası bizim olmazsa olmazımızdır. Üretimden sevkiyata kadar her işi en iyi ve hatasız şekilde yapmak en önemli görevimizdir.

Sizler de ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha fazla bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz. 

Tıkla Ara
+90 (212) 510 18 58 pbx
WhatsApp
+90 (532) 679 74 23